Szlakami Naszego Życia powstało przy okazji. Przy okazji wspólnej pasji do gór, która skrzyżowała szlaki tej dwójki górskich globtroterów i połączyła ich w zgrany duet, nie tylko górski. Początki, to koniec 2015 r. Od tamtej pory przemierzają wspólnie co roku ponad 1000 kilometrów po szlakach górskich i w cale nie mają zamiaru się zatrzymywać. Jak mówią; .. a wszystko po to, by nasycić chroniczny niedobór wysokości. Są rządni poznawania nieznanych im jeszcze pasm górskich, odkrywania coraz to piękniejszych miejsc i dzielenia się z nami swoimi przeżyciami. Warto odwiedzić ich profile na facebooku i instagramie, na których publikują zdjęcia ze swoich wypraw. Kochają swoimi fotografiami pokazywać światu jak pięknie, cudownie i zapierająco dech w piersiach może być na łonie natury. Chcą w ten sposób zachęcić do ruszenie w plener wszystkich tych, którzy siedzą w domu przed telewizorami. Od niedawna prowadza również videobloga na kanale YouTube, gdzie opowiadają o swoich górskich przygodach. W górach są co dwa tygodnie i jak mówią; w doliny schodzą tylko dlatego, że muszą. Żyjąc w ten sposób, codziennie spełniają swoje małe marzenia zarówno górskie jak i prywatne, a największym z nich do którego dążą, jest zostanie w przyszłości gospodarzami w schronisku górskim.

SZLAKAMI NASZEGO ŻYCIA

social media

Asia Grzymowska


ASIA GRZYMOWSKA

FOTOGRAFIA GÓRSKA

Pasjonatka górskich wędrówek, urodzona w Krynicy Zdrój, wychowana na ziemiach Sądecczyzny, wywieziona przez rodziców na Śląsk … ciągle wraca w góry, bo tam czuje się najlepiej! Fotografia jest jej druga życiową pasja, którą odkryła w górach. Jak mówi; ciągle zbiera doświadczenia i uczy się pracy ze światłem. Trzecią jest wspinaczka, ale tą przygodę dopiero zaczyna 🙂

Łukasz Zacny

FOTOGRAFIA GÓRSKA

Pasjonat gór i górskiej fotografii. Od kiedy pamięta przebywa w górach. Rodowity Bielszczanin, zna tamtejsze Beskidy jak własną kieszeń. Fotograf, wizjoner i człowiek tysiąca pomysłów, które pomału i konsekwentnie wciela w życie. Do pójścia w góry namawiać go nie trzeba, bo jak mówi; w górach ładuje baterie i nabiera sił do codziennego życia… Życia głównie górami i wszelką działalność z nimi związaną.

Łukasz Zacny


VLOG

Zapraszamy na VLOGA na kanale YT.

Instagram