Moją przygodę z górami rozpoczęłam w 2015r. zdobywając Koronę Gór Polski, później zrealizowałam kolejne korony: Korona Karkonoszy, Korona Masywu Ślęży, Korona Gór Opawskich, Korona Polskich Tatr… Obecnie zdobywam jeszcze kilka innych koron, m.in. Koronę Sudetów, Tatrzańskie Dwutysięczniki.
Największym wyzwaniem jest jednak dla mnie Korona Europy, której realizację także rozpoczęłam w 2015r. Sukcesywnie zdobywam kolejne szczyty (póki co mam ich na swoim koncie 9, są to najwyższe szczyty państw: Polska, Czechy, Rumunia, Mołdawia, Węgry, Słowenia, Liechtenstein, Niemcy, Chorwacja) , jednak ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie mogę uczestniczyć w wyprawach tak często, jak bym tego chciała.

Z zawodu jestem nauczycielem, więc udział w większych wyprawach możliwy jest jedynie w trakcie wakacji letnich… oraz ferii zimowych. W wolnym czasie wspinam się także w skałach i murkach oraz zajmuję się survivalem, który od niedawna stał się moją nową pasją.

Przez cały rok dbam o swoją kondycję fizyczną, bo wiem jak ważna jest w górach. Pomaga mi w tym udział w zajęciach Crossfit, w których uczestniczę na co dzień, biegi, a także motywujący udział w zawodach biegowych oraz biegach z przeszkodami.

INSTAGRAM

Instagram has returned invalid data.