MARCO BARLASCINI

Aktywność

Wspinanie, Bouldering

Biografia

Uwielbiam wspinanie w każdej formie – od wspinaczki górskiej, przez sportową, aż po bouldering. W ostatnich latach skupiłem się bardziej na boulderingu ze względu na wolność jaką daje możliwość wspinania się bez liny, uprzęży i asekuracji… mogę wybrać się w skały sam ze swoim crash padem i obcować z naturą. Lubię też wytyczać nowe drogi w swoich okolicach.

Moim ulubionym rejonem jest Fontainebleau, a na codzień wspinam się w Val Masino – granitowym raju znanym też jako Małe Yosemity.
Wspinałem się w głównych rejonach Europy: Frankenjurze, Albarracin, Ceuse, Zillertal, Silvretta, Ticino, Magic Wood, Paklenica, Peak District, El Chorro, Annot itd.
Produkty Milo cenię ze względu na świetny krój, który mi bardzo odpowiada oraz techniczne i wygodne materiały pozwalające na swobodne wspinanie. Ubrania są również bardzo trwałe i świetnie nadają się do noszenia na codzień. Poza tym mogę przekazywać swoje uwagi i sugestie ich dotyczące, a Milo pomaga mi podążać drogą mojej pasji i przekraczać kolejne granice.
Moimi ulubionymi produktami są jeansy Velim, najlepsze spodnie do boulderingu jakie kiedykolwiek nosiłem, koszulka Niwali oraz bluzy Bhug i Ingu.

Najważniejsze osiągnięcia

Wspinanie:
• Eclisse 8a Val Masino (sasso Remenno);
• Schiantos 8a Val Masino;
• Buon Presagio 8a Val Masino;
• Ourgan 8a Val Malenco (Zoia);
• Max’s house 8a Val Malenco;
• On-sight until 7C;

Bouldering:

• Gioco di Nalle 8A Val Masino ( Melloblocco ‘s Boulder );
• Bad ass 8A Val masino;
• Kamasuper 8A Val Masino;
• Bridge over trouble waters 7C+/8A Chironico Szwajcaria;

Ulubione produkty

Stylowe spodnie boulderowe, wykonane z jeansu z dodatkiem elastycznej przędzy - wygodne, nie krępujące ruchów, mogą być również używane na co dzień przez osoby kochające luźny krój, swobodny styl i hale wspinaczkowe.

Bluza z gładkiego materiału Nanoqpile. Łączy w sobie funkcjonalność bluzy treningowej z wyjątkową stylistyką wspinaczkowego "kangurka".

Lekka bluza wykonana z materiału Nanoqpile o trójwymiarowej strukturze, pomagającej w zachowaniu optymalnej temperatury ciała.

Techniczna koszulka zaprojektowana z myślą o biegach. Wykonana z lekkiego, odprowadzającego wilgoć materiału Eclipse z dodatkowymi elastycznymi wstawkami. Z dodatkową kieszonką zapinaną na zamek.

Ciepła zimowa czapka w dwóch kolorach.

Wersja szort spodni wspinaczkowych Julian o ciekawym designie i żywej kolorystyce, wykonane z bawełny z dodatkiem elastycznych włókien. Wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań.

Kosmetyczka z wewnętrznym haczykiem, kieszonkami z siatki i uchwytem do przenoszenia.

Milo TEAM-Marco Barlascini
Milo TEAM-Marco Barlascini
Instagram has returned invalid data.

blog

WIĘCEJ AMBASODORÓW