WIOLETTA SIGNERSKA

Aktywność

Trekking, wspinaczka, podróże

Biografia

Moją przygodę z górami rozpoczęłam w 2015r. zdobywając Koronę Gór Polski, później zrealizowałam kolejne korony: Korona Karkonoszy, Korona Masywu Ślęży, Korona Gór Opawskich, Korona Polskich Tatr… Obecnie zdobywam jeszcze kilka innych koron, m.in. Koronę Sudetów, Tatrzańskie Dwutysięczniki.
Największym wyzwaniem jest jednak dla mnie Korona Europy, której realizację także rozpoczęłam w 2015r. Sukcesywnie zdobywam kolejne szczyty (póki co mam ich na swoim koncie 9, są to najwyższe szczyty państw: Polska, Czechy, Rumunia, Mołdawia, Węgry, Słowenia, Liechtenstein, Niemcy, Chorwacja) , jednak ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie mogę uczestniczyć w wyprawach tak często, jak bym tego chciała.

Z zawodu jestem nauczycielem, więc udział w większych wyprawach możliwy jest jedynie w trakcie wakacji letnich… oraz ferii zimowych. W wolnym czasie wspinam się także w skałach i murkach oraz zajmuję się survivalem, który od niedawna stał się moją nową pasją.

Przez cały rok dbam o swoją kondycję fizyczną, bo wiem jak ważna jest w górach. Pomaga mi w tym udział w zajęciach Crossfit, w których uczestniczę na co dzień, biegi, a także motywujący udział w zawodach biegowych oraz biegach z przeszkodami.

Najważniejsze osiągnięcia

• Korona Gór Polski
• Korona Polskich Tatr
• Korona Karkonoszy
• Korona Masywu Ślęży
• Korona Gór Opawskich

Ulubione produkty

Ski touring, jesienne wieczory w skałach, również zimniejsze dni w mieście to żywioły kurtki Manali lady. Techniczny krój i funkcjonalność sprawiają, że ten wszechstronny model zadowoli wszystkich aktywnych, poszukujących lekkiej i ciepłej kurtki.

Dopasowana damska kurtka polarowa wykonana z lekkiego materiału Polartec 100 Micro. Znakomicie sprawdzi się podczas intensywnego wysiłku fizycznego dzięki bocznym panelom z elastycznego polaru.

Mocne wodoodporne spodnie damskie z wysokim stanem wyposażone w membranę Aquatex na zimowe trekkingi w wymagających warunkach.

Funkcjonalne damskie spodnie z letniej wersji tkaniny Extendo, wysoce elastyczne i szybko schnące, dobrze odprowadzające wilgoć. Łączącą w sobie lekkość, wygodny krój i trwałość w newralgicznych miejscach.

Spodnie damskie o spokojnym, nienachalnym designie bez dodatkowych wzmocnień, wygodnym prostym kroju z tkaniny Extendo - wysoce elastycznej i wytrzymałej na uszkodzenia mechaniczne. Propozycja dla Pań, spędzających aktywnie czas na szlaku i poszukujących przy tym komfortowych lekkich spodni.

Bluza damska wchodząca w skład zestawu bezszwowej bielizny. Dzięki zastosowaniu materiału o właściwościach antybakteryjnych praktycznie eliminuje wchłanianie przykrych zapachów. Fantastycznie oddychająca i odprowadzająca wilgoć stanowi idealną pierwszą warstwę odzieży chroniącej przed chłodem.

3 częściowe kijki wykonane z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium 7001. Przedłużone chwyty pokryto pianką EVA w celu zapewnienia większej pewności uchwytu, a dwa komplety talerzyków pomagają w poruszaniu się w trudnym terenie.

Milo TEAM-Wioletta Signerska
Instagram has returned invalid data.

blog

WIĘCEJ AMBASODORÓW