Newsletter

Usługa Newsletter udostępniana jest przez Milo-Sport Spółka Jawna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łącznej 39, 41-303 Dąbrowa Górnicza.

W ramach usługi Newsletter, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej (adres e-mail), wysyłana jest przez Milo-Sport informacja w formie listu elektronicznego (e-mail), zwana dalej „Newsletterem”. Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie przez czas nieoznaczony.
Newsletter zawiera informacje o ofercie produktów Milo-Sport, nowych kolekcjach, aktualnych promocjach, oraz inne wiadomości dotyczące Milo oraz oferowanych przez nią produktów, w tym opinie, materiały prasowe, linki do stron zaprzyjaźnionych z Milo-Sport.

Newsletter wysyłany jest nie rzadziej niż co siedem dni.

Każdy Newsletter zawiera:
1) informację o Milo-Sport jako nadawcy Newslettera,
2) wypełnione pole „Temat” określające treść Newslettera,
3) informację o sposobie rezygnacji z usługi Newslettera,

Korzystanie z usługi Newsletter jest uzależnione od posiadania przez Użytkownika komputera lub innego urządzenia multimedialnego z dostępem do sieci Internet oraz od posiadania przez Użytkownika aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail).

Zamówienie (subskrypcja) usługi Newsletter następuje:

1) poprzez dodanie przez Użytkownika swojego adresu e-mail w dostępnych na stronie internetowej www.milo.pl formularzach (podanie w formularzu, podczas czynności rejestracyjnych, adresu poczty elektronicznej “adresu e-mail” Użytkownika jest niezbędne do świadczenia usługi Newslettera)

2) wyrażenie zgody na otrzymywanie na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

3) kliknięcie linku potwierdzającego rejestrację zamieszczonego w przesłanej przez Milo-Sport wiadomości elektronicznej o tytule „Witamy w Newsletterze Milo”.

Naciśnięcie (kliknięcie) na link potwierdzający rejestrację powoduje dodanie adresu poczty elektronicznej Użytkownika (adresu e-mail) do listy e-mailingowej. Adres poczty elektronicznej Użytkownika (adres e-mail) będzie wykorzystywany w celu wysyłania Użytkownikowi Newsletterów.

Kliknięcie linku aktywującego Newsletter jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Milo-Sport informacji handlowych, w tym ofert i promocji, środkami komunikacji elektronicznej.

Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny.

Administratorem danych osobowych Użytkowników przekazanych w związku z korzystaniem z usługi Newsletter jest Milo-Sport Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Łącznej 39, 41-303 Dąbrowa Górnicza, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 626-00-15-355, numer Regon: 271946804.
Milo-Sport przetwarza zgromadzone dane osobowe zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r., poz. 1422) oraz ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.). Milo-Sport, jako administrator danych osobowych, może powierzyć innemu podmiotowi, w drodze umowy zawartej na piśmie, przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 31 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
Użytkownik ma prawo do uzyskania informacji, czy i w jakim zakresie są przetwarzane jego dane osobowe, a także informacji o celu i zakresie przetwarzania jego danych osobowych.
Użytkownik może w każdej chwili, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, zmienić wskazany uprzednio adres poczty elektronicznej (adres e-mail), na który wysyłany jest Newsletter lub zrezygnować z usługi Newsletter, klikając na link „Newsletter” umieszczony w stopce każdego Newslettera, wpisując w odpowiednim polu swój adres poczty elektronicznej (adres e-mail), a następnie wybierając przycisk „Wypisz się”, oraz formularzu zamieszczonym poniżej.
W ramach świadczenia usługi Newsletter Użytkownik ma zakaz dostarczania i przekazywania treści o charakterze bezprawnym.

Zalecamy również zapoznanie się z Polityką prywatności i plików cookies.

Newsletter

Zapisz się do newslettera podając swój adres e-mail i bądź na bieżąco. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, aktualnościach i ofertach specjalnych.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, wpisz podany przy rejestracji Newslettera adres e-mail i zaznacz opcję “Wypisz się”

[mc4wp_form id=”8583″]