Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Lekka bluza wykonana z materiału Nanoqpile o trójwymiarowej strukturze, pomagającej w zachowaniu optymalnej temperatury ciała.

Lekka bluza dopasowana do kobiecej sylwetki. Wykonana z materiału Nanoqpile o trójwymiarowej strukturze, pomagającej w zachowaniu optymalnej temperatury ciała.

Ciepła bluza wspinaczkowa z grubej dzianiny polarowej Nanoqpile o ciekawym wyglądzie, ze zintegrowanym kapturem i otwartymi kieszeniami. Wygląda atrakcyjnie, jest bardzo wygodna i utrzymuje ciepło podczas chłodnych wieczorów w skałach lub długich nocy na kempingach.

Ciepła damska bluza z grubej dzianiny polarowej Nanoqpile o ciekawym wyglądzie, ze zintegrowanym kapturem i otwartymi kieszeniami. Stylowo wykończony kaptur oraz modny design sprawdzi się zarówno w terenie, jak i w miejskiej rzeczywistości. Utrzymuje ciepło podczas chłodnych wieczorów.

Elastyczny, dopasowany do sylwetki sportowy top o ciekawym designie wykonany z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny Eclipse - dobrze odprowadzającej wilgoć na zewnątrz. Sprawdzi się podczas każdej aktywności sportowej.

Elastyczne, dopasowane do sylwetki legginsy o ciekawym designie zostały wykonane z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny Eclipse - dobrze odprowadzającej wilgoć na zewnątrz.

Stylowa koszulka wspinaczkowa z długim rękawem i lekkim kapturem wykonana z materiału Eclipse Cotton łączącego w sobie cechy techniczne z przyjemną fakturą bawełny. Lekka i miła w dotyku.

Prosta koszulka wspinaczkowa wykonana z bardzo elastycznej dzianiny Eclipse Stretch zapewniającej lekkość, odprowadzanie wilgoci i wygodę.

Prosty wspinaczkowy top damski wykonany z bardzo elastycznej dzianiny Eclipse Stretch zapewniającej lekkość, odprowadzanie wilgoci i wygodę.

Stylowe spodnie boulderowe, wykonane z jeansu z dodatkiem elastycznej przędzy - wygodne, nie krępujące ruchów, mogą być również używane na co dzień przez osoby kochające luźny krój, swobodny styl i hale wspinaczkowe.

Stylowe damskie spodnie boulderowe, wykonane z jeansu z dodatkiem elastycznej przędzy - wygodne, nie krępujące ruchów, również do codziennego użytku dla kobiet ceniących swobodny styl bycia.

Luźne spodnie wspinaczkowe, wykonane z trwałej bawełny, wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań. Następca modelu Sybil.

Luźne damskie spodnie wspinaczkowe, wykonane z trwałej bawełny, wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań, następca modelu Sybil lady.

Spodnie wspinaczkowe o ciekawym designie i żywej kolorystyce, wykonane z bawełny z dodatkiem elastycznych włókien. Wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań.

Damskie spodnie wspinaczkowe o ciekawym designie i żywej kolorystyce, wykonane z bawełny z dodatkiem elastycznych włókien. Wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań.

Wersja 3/4 spodni wspinaczkowych Julian o ciekawym designie i żywej kolorystyce, wykonane z bawełny z dodatkiem elastycznych włókien. Wygodne, nie krępujące ruchów i pełne technicznych rozwiązań.